Διαθέσιμο
MSI PRO A620M-B Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
MSI PRO A620M-B
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.665 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | A620 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
Razer Kishi V3 USB-C Gaming Controller – iPhone – Android – PC – Dual Back Buttons – 3,5 Audio Jack
SKU:
ZEG-RZ06-03550100-R3M1
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.62 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27.5 × 8.2 × 14.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer SEIREN V3 CHROMA – RGB USB Condenser Microphone – Gain Limiter – Build-in Shock Absorb
SKU:
ZEG-RZ19-05060100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€82.30| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 21.3 × 9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
MSI MAG CoreLiquid A15 240 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Διπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700 με ARGB Φωτισμό
SKU:
306-7ZWAA11-L80
Σε απόθεμα
€82.30| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 2 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM4 Tray με Ψύκτρα
SKU:
100-000000457
Σε απόθεμα
€82.40| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM4 |
Μη Διαθέσιμο
MSI Pro MP252L IPS HDR Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
MP252L
Εκτός αποθέματος
Original price was: €109.00.€82.70Η τρέχουσα τιμή είναι: €82.70.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Μη Διαθέσιμο
Razer SEIREN V3 CHROMA – QUARTZ – RGB USB Condenser Microphone – Gain Limiter – Build-in Shock Absor
SKU:
ZEG-RZ19-05060300-R3M1
Εκτός αποθέματος
€82.80| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 21.3 × 9 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III 420mm A-RGB Black AIO CPU Water Cooler 3x P14 PWM PST A-RGB fan
SKU:
ZEG-ACFRE00145A
Εκτός αποθέματος
€82.80| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 15.8 × 32.8 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case UNIFACE RGB Middle ATX White USB 3.0
SKU:
OKT-UNIFACE RGB WHITE
Σε απόθεμα
€83.00| Βάρος | 9.29 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 230 x 493 x 475 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 PRO SE Black – Wireless Gaming Mouse – 54g – 35K DPI – 95h Battery
SKU:
ZEG-RZ01-04550100-R3G1
Σε απόθεμα
€83.20| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.2 × 5.7 × 17.55 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Kolink Umbra Void AIO 360mm Performance ARGB CPU Water Liquid Cooler
SKU:
ZEG-PGW-CC-KOL-005
Σε απόθεμα
€83.60| Βάρος | 1.81 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29.6 × 14.4 × 17.4 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR16N11/8, DDR3, 1600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KVR16N11/8
Σε απόθεμα
€84.00| Τύπος RAM | DDR3 |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τύπος Μνήμης | DDR3 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 1600MT/s |
| CAS Latency | CL9 |
| Τάση Λειτουργίας | 1.50v |