Μη Διαθέσιμο
Razer Kraken Kitty V2 Over Ear Gaming Headset με σύνδεση USB
SKU:
RZ04-04730100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€84.40| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Headset |
| Brand | Marvo |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 A-RGB improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00185A
Σε απόθεμα
€84.50| Βάρος | 3.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 15.8 × 32.8 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Razer WOLVERINE V3 TOURNAMENT Ed – WHITE – Gaming Controller – XBOX X/S/PC – 6 Remap Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05210200-R3M1
Σε απόθεμα
€84.50| Βάρος | 0.97 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22.2 × 20.5 × 8.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2225HM 21.5” FHD VA, HDMI, VGA, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-E2225HM
Σε απόθεμα
€85.00| Βάρος | 5.105 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K5 V2 (K5X-B4) QMK Wireless Mechanical Keyboard Banana Switch RGB 100% US Layout
SKU:
ZEG-K5X-B4
Εκτός αποθέματος
€85.40| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 42.4 × 2.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 V2 (K8X-C1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 80% US Lay Aluminum Frame
SKU:
ZEG-K8X-C1
Σε απόθεμα
€85.40| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K3 Max (K3M-H1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch Hot-Swappable 75% US
SKU:
ZEG-K3M-H1
Σε απόθεμα
€85.40| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.6 × 30.6 × 2.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN MINI MERCURY ED. – 60% Linear Red Opto Mechanical Switch Gaming Keyboard – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-03390400-R3M1
Σε απόθεμα
€85.80| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.4 × 4.4 × 31.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Case C102 GLASS BLACK ATX Black USB 3.0
SKU:
OKT-GB-C102G
Σε απόθεμα
€86.00| Βάρος | 6.97 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 210 x 450 x 450 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 216 RGB black – EATX/ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX (front 160mm ARGB x2, rear 140mmx1)
SKU:
ZEG-G99.LAN216RX.00
Σε απόθεμα
€86.20| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.2 × 30.1 × 58.2 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Biostar Radeon RX 550 2GB GDDR5 Gaming Κάρτα Γραφικών (VA5505RF21)
SKU:
Biostar-Radeon-RX-550-1
Εκτός αποθέματος
€86.75| Brand | Biostar |
|---|
Διαθέσιμο
ASUS CASE A23 PLUS MINI MICRO ATX ARGB TG BLACK
SKU:
OKT-90DC00K0-B19010
Σε απόθεμα
€87.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 220 x 450 x 479 mm |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |