Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD TUF GAMING B760M-BTF WIFI, DDR5
SKU:
OKT-90MB1G50-M0EAY0
Σε απόθεμα
€87.00| Βάρος | 1.68 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case DUOFACE PRO RGB Tempered Glass MiddlePlus ATX Black (4x120mm ARGB fans preinstalled, 2 Front Panels)
SKU:
OKT-DUOFACE PRO RGB
Σε απόθεμα
€87.00| Βάρος | 12.68 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 240 x 496 x 465 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 A-RGB (White) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00189A
Σε απόθεμα
€87.00| Βάρος | 3.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 15.8 × 32.8 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7062 Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band VPN Router
SKU:
GSTR-0200
Σε απόθεμα
€87.40| Βάρος | 0.220 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Router |
Μη Διαθέσιμο
Be Quiet Pure Power 11 600W Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Gold
SKU:
BN294
Εκτός αποθέματος
€87.50| Βάρος | 2.068 κ. |
|---|---|
| Brand | Be Quiet |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Τροφοδοτικά |
Διαθέσιμο
RAZER HUNTSMAN V3 X TENKEYLESS – GAMING RGB OPTICAL KEYBOARD (CLICKY PURPLE SWITCH) – GR LAYOUT
SKU:
ZEG-RZ03-05021900-R3P1
Σε απόθεμα
€87.70| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.2 × 5.6 × 18.8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
CL25FFA-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €125.00.€88.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €88.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD NVMe M.2 Gen4 4000E 250GB PCIe
SKU:
OKT-G440E250G G10
Σε απόθεμα
€88.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 1.500.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 1800 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 3500 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 250GB |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Wireless Gaming Mouse – AW620M – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBFB
Σε απόθεμα
€88.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Wireless Gaming Mouse – AW620M – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBFC
Σε απόθεμα
€88.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Unity Arena ARGB Midi Tower Showcase – Black E-ATX 420mm clearance with 4 ARGB Fans
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-119
Εκτός αποθέματος
€88.00| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 45 × 47 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
ASRock H810M-X WiFi Motherboard Micro ATX με Intel 1851 Socket
SKU:
H810M-X WIFI
Σε απόθεμα
€88.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |