Μη Διαθέσιμο
ASRock CL25FFB IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
CL25FFB
Εκτός αποθέματος
Original price was: €125.00.€88.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €88.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Διαθέσιμο
DELL Pro 7 Slim Keyboard and Mouse – KM726 Greek Wireless
SKU:
OKT-580-BDHQ
Σε απόθεμα
€88.00| Βάρος | 1.05 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Ανάλυση DPI | 1600 (adjustable from 800 to 6000) |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Διαθέσιμο
Razer BlackShark V3 X Hyperspeed Licensed for PlayStation – Black – Wireless Headset – 2.4Ghz/BT/USB
SKU:
ZEG-RZ04-05420400-R3G1
Σε απόθεμα
€88.20| Βάρος | 0.73 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 11.3 × 23.6 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer LEVIATHAN V2 X – Gaming Soundbar – RGB – Compact Format – USB Type C, Bluetooth 5.0
SKU:
ZEG-RZ05-04280100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€88.80| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.5 × 9.5 × 12.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS CASE Prime AP201 Tempered Glass MicroATX White
SKU:
OKT-90DC00G3-B39010
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 205 x 350 x 460 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BVX700LI-GR Line Interactive 700VA
SKU:
OKT-BVX700LI-GR
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 4.97 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC110 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 360W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 700VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L24-4e 23,8” FHD IPS,HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-68C2KAC1EU
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 4.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Tenkeyless Gaming Keyboard – AW420K – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBDY
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
MSI MAG Coreliquid A13 360 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Τριπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700 με ARGB Φωτισμό
SKU:
306-7ZWDA11-L80
Σε απόθεμα
€89.15| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
Keychron K5 V2 (K5X-B1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 100% US Layout
SKU:
ZEG-K5X-B1
Σε απόθεμα
€89.30| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 42.4 × 2.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K5 V2 (K5X-B3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 100% US Layout
SKU:
ZEG-K5X-B3
Σε απόθεμα
€89.30| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 42.4 × 2.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 V2 (K8X-H1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch HotSwap RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8X-H1
Σε απόθεμα
€89.30| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |