Διαθέσιμο
Keychron K8 V2 (K8X-H3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch HotSwap RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8X-H3
Σε απόθεμα
€89.30| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Wireless Tri-Mode Gaming Mouse – AW720M
SKU:
OKT-545-BBDO
Σε απόθεμα
€90.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
KIYO V2 X White – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380300-R3M1
Εκτός αποθέματος
€90.05| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
KIYO V2 X Quartz – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€90.05| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KIYO V2 X Black – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380100-R3M1
Σε απόθεμα
€90.05| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li O11D Mini V2 FLOW BLACK – ATX PC GAMING CASE – 5x FANS – IMPROVED AIRFLOW – GPU SUPPORT BRAC
SKU:
ZEG-G99.O11DMIV2FX.00
Σε απόθεμα
€90.30| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46.2 × 36 × 51.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V3 MINI Yellow Switch 65% Wireless (2,4 & Bluetooth) Mechanical Gaming Keyboard US
SKU:
ZEG-RZ03-03890100-R3M1
Σε απόθεμα
€90.50| Βάρος | 1.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.1 × 5.3 × 17.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Kolink Unity Peak ARGB Midi Tower Showcase – Black ATX 400mm clearance with 4 ARGB Fans
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-122
Σε απόθεμα
€90.70| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 45 × 47 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS BR700ELCD Line Interactive LCD 700VA
SKU:
OKT-BR700ELCD
Σε απόθεμα
€91.00| Βάρος | 6.05 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | 1 x BB BP7.2-12FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 420W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 700VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
Lian Li GALAHAD ll Lite 360R – RGB AIO CPU Liquid / Water Cooler – for AMD AM5 / AM4 – Intel LGA1700
SKU:
ZEG-G89.GA2L36RB.00
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.1 × 21.1 × 13.8 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Edge 750W Black 80+ Gold, Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG0750G.B000.EU
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 2.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 216 RGB white – EATX/ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX (front 160mm ARGB x2, rear 140mmx1)
SKU:
ZEG-G99.LAN216RW.00
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.2 × 30.1 × 58.2 cm |
| Brand | Lian Li |