Διαθέσιμο
Lian Li O11 AIR MINI Black PC Case ATX / M-ATX with 3 standard Fans (front 120mmx2, rear 120mmx1) Me
SKU:
ZEG-G99.O11AMX.00
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 10.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.5 × 37.8 × 50 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer KIYO V2 X White – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380300-R3M1
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer KIYO V2 X Quartz – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380200-R3M1
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer KIYO V2 X Black – 2K 60fps – Auto Focus – 80° FOV – Low Light Sensor – USB Streaming Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-05380100-R3M1
Σε απόθεμα
€91.10| Βάρος | 0.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.7 × 12.3 × 7.8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
ASRock B850M-X rev. 2.0 Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket 90
SKU:
B850M-X R2.0
Εκτός αποθέματος
€91.45| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
Lian Li O11D Mini V2 FLOW WHITE – ATX PC GAMING CASE – 5x FANS – IMPROVED AIRFLOW – GPU SUPPORT BRAC
SKU:
ZEG-G99.O11DMIV2FW.00
Σε απόθεμα
€91.50| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46.2 × 36 × 51.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 PRO WHITE WIRELESS – Optical Switches – Tilt Wheel – 11 Buttons – 30k Sensor
SKU:
ZEG-RZ01-04620200-R3G1
Σε απόθεμα
€91.60| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.5 × 17.5 × 6.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 PRO BLACK – 30K DPI – RGB – Optical Switches – 11 Buttons – HyperScroll Tilt Wheel
SKU:
ZEG-RZ01-04620100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€91.60| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.5 × 17.5 × 6.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER V3 PRO BLACK – 64g Wireless Gaming Mouse – Ergonomic – 90 Hours Battery – 30K DPI
SKU:
ZEG-RZ01-04630100-R3G1
Σε απόθεμα
€91.80| Βάρος | 0.49 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.6 × 7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760M GAMING DDR4, 1700, MATX
SKU:
OKT-B760M GAMING DDR4
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.83 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B550M DS3H R2, AM4, MATX
SKU:
OKT-9MB55MDSR-00-G10
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VY249HGR 23.8” FHD 1ms 120Hz IPS, HDMI, D-SUB,Adaptive-Sync, Eye Care Plus, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06A3-B03A70
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |