Διαθέσιμο
Dell Premier Rechargeable Mouse – MS900
SKU:
OKT-570-BBCB
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.345 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 800-8000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor SE2426H 24” FHD IPS, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVCB
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.432 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G309 Black
SKU:
OKT-910-007199
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 25.600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Wireless Signature Slim K950
SKU:
OKT-920-012465
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.91 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G413 Black
SKU:
OKT-920-010437
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 1.053 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G502 Hero
SKU:
OKT-910-005471
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.255 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 11 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Lian Li GALAHAD ll Lite 360P – AIO CPU Liquid / Water Cooler – RGB – AMD AM5 / AM4 – Intel LGA1700
SKU:
ZEG-G89.GA2L36PB.00
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.1 × 21.1 × 13.8 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer ATLAS – Black – Glass Gaming Mouse Mat – Premium Tempered Glass – Dirt and Scratch-Resistant
SKU:
ZEG-RZ02-04890100-R3M1
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.7 × 44.7 × 2.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer ATLAS – White – Glass Gaming Mouse Mat – Premium Tempered Glass – Dirt and Scratch-Resistant
SKU:
ZEG-RZ02-04890200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€92.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.7 × 44.7 × 2.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2225HSM 21.5” FHD VA, HDMI, VGA, DP, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-E2225HSM
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.105 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkStation Slim Adapter 330W (Slim tip)
SKU:
OKT-4X21U34353
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.49 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Endgame Gear OP1w 4k Wireless Gaming Mouse – Black
SKU:
ZEG-EGG-OP1W4K-BLK
Σε απόθεμα
€92.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |