Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-B4) QMK Wireless Mechanical Keyboard Banana Switch RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8M-B4
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-B3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8M-B3
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-B1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8M-B1
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 35.4 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron V6 Max (V6M-D1) QMK/VIA Wireless BT/2,4/Wired Custom Mechanical Keyboard Red Switch 100% US
SKU:
ZEG-V6M-D1
Εκτός αποθέματος
€93.20| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 14 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V6 Max (V6M-D3) QMK/VIA Wireless(BT/2,4/Wired) Custom Mechanical Keyboard Brown Switch 100%
SKU:
ZEG-V6M-D3
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 14 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V5 Max QMK/VIA (V5M-D1) Wireless BT/2,4/Wired Custom Mechanical Keyboard Red Switch 96% US
SKU:
ZEG-V5M-D1
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.9 × 39.2 × 3.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V6 Max Retro (V6M-R4) QMK/VIA BT/2,4/Wired Custom Mechanical Keyboard Banana Switch 100%
SKU:
ZEG-V6M-R4
Σε απόθεμα
€93.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.8 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7701M Unmanaged Switch με 8 Θύρες 2.5G Multi-Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0267
Σε απόθεμα
€93.50| Βάρος | 0.520 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7701PA Unmanaged L2 PoE+ Switch με 8 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
SKU:
GSTR-0262
Σε απόθεμα
€93.50| Βάρος | 1.500 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream DP730 Ασύρματο Τηλέφωνο IP 10 γραμμών Ασημί
SKU:
GSTR-0114
Εκτός αποθέματος
€93.75| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Μη Διαθέσιμο
HP 800 G3 SFF Refurbished Grade A i5-6500/8GB/256GB SSD/W10P
SKU:
HP800G3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €164.00.€94.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €94.00.| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Brand | HP |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 6500 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS UT1050EG Line Interactive 1050VA Schuko
SKU:
OKT-UT1050EG
Σε απόθεμα
€94.00| Βάρος | 7.05 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | Sealed Lead-acid |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 6 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 630W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1050VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |