Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X WHITE Chroma – RGB Wireless & Bluetooth – PC/PS5/Switch/Android Gaming Headset
SKU:
ZEG-RZ04-05220200-R3M1
Σε απόθεμα
€94.20| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 20.9 × 10.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V3 – Mechanical Keyboard (Green Switch) – Wrist Rest – GR Layout
SKU:
ZEG-RZ03-03541200-R3P1
Σε απόθεμα
€94.20| Βάρος | 1.71 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49.4 × 20 × 7.1 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer WOLVERINE V2 CHROMA Black XBOX X/S & PC – Wired Gaming Controller
SKU:
ZEG-RZ06-04010100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€94.40| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.5 × 20 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7703 Unmanaged L2 Switch με 24 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
SKU:
GSTR-0271
Σε απόθεμα
€94.50| Βάρος | 1.350 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 6ms GTG
SKU:
ELA5345EU
Σε απόθεμα
Original price was: €126.00.€95.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €95.00.| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Brand | xiaomi |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K8 Pro (K8P-H3) QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard – Brown Switch – Hot Swap 80% US Lay
SKU:
ZEG-K8P-H3
Εκτός αποθέματος
€95.50| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 36 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K8 Pro (K8P-H1) QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard – Red Switch – Hot Swap- 80% US Lay
SKU:
ZEG-K8P-H1
Εκτός αποθέματος
€95.50| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 36 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
ASUS CASE Prime AP201 Tempered Glass MicroATX Black
SKU:
OKT-90DC00G0-B39010
Σε απόθεμα
€96.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 205 x 350 x 460 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Value Pro VP1000ELCD Line Interactive 1000VA
SKU:
OKT-VP1000ELCD
Σε απόθεμα
€96.00| Βάρος | 6.78 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 1 x 245-60-CPBP912FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 550W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B550M-K ,AM4 ,MATX
SKU:
OKT-90MB14V0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€96.00| Βάρος | 0.915 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R24s Gaming 23.8” FHD IPS, HDMi, Display Port, 3YearsW
SKU:
OKT-68CBGAC2EU
Σε απόθεμα
€96.00| Βάρος | 7.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
MSI PRO B840M-B Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
PRO B840M-B
Σε απόθεμα
€96.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B840 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |