Μη Διαθέσιμο
Keychron K2 Pro (K2P-J3) QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard-Brown Switch (Hot-Swappable) 75%US Lay
SKU:
ZEG-K2P-J3
Εκτός αποθέματος
€96.26| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 31.7 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer COBRA PRO WHITE – Wireless Gaming Mouse – 30000 DPI – RGB UNDERGLOW – Bluetooth / 2.4Ghz – 77g
SKU:
ZEG-RZ01-04660200-R3G1
Σε απόθεμα
€96.30| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.55 × 6.55 × 17.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer COBRA PRO – Wireless Gaming Mouse – 30000 DPI – RGB UNDERGLOW – Bluetooth / 2.4Ghz – 77g
SKU:
ZEG-RZ01-04660100-R3G1
Σε απόθεμα
€96.30| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.55 × 6.55 × 17.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
MSI Pro MP2412 VA Monitor 23.8″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
MP2412
Σε απόθεμα
Original price was: €167.00.€97.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €97.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B550M-K ARGB ,AM4 ,MATX
SKU:
OKT-90MB1GC0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€97.00| Βάρος | 0.915 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX750MI-GR Line Interactive 750VA
SKU:
OKT-BX750MI-GR
Σε απόθεμα
€97.00| Βάρος | 6.775 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | RBC17 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 410W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 750VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD BASIC 1TB STJL1000400, USB 3.0, 2.5”
SKU:
OKT-STJL1000400
Σε απόθεμα
€97.00| Βάρος | 0.233 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
Keychron V1 Ultra (V1U-D1) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Red Switch RGB 75% US
SKU:
ZEG-V1U-D1
Σε απόθεμα
€97.10| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 14.9 × 3.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V1 Ultra (V1U-D3) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 75% US
SKU:
ZEG-V1U-D3
Σε απόθεμα
€97.10| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 14.9 × 3.2 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron V1 Ultra (V1U-D4) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Banana Switch RGB 75% US
SKU:
ZEG-V1U-D4
Εκτός αποθέματος
€97.10| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 14.9 × 3.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 V2 (K8X-J1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch HotSwap RGB 80% US Lay Aluminum
SKU:
ZEG-K8X-J1
Σε απόθεμα
€97.10| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 36 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 V2 (K8X-J3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch HotSwap RGB 80% US Lay Alum
SKU:
ZEG-K8X-J3
Σε απόθεμα
€97.10| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 36 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |