Διαθέσιμο
Keychron M3 Mini (M3M-A7) Wireless Mouse – Metal Edition
SKU:
ZEG-M3M-A7
Σε απόθεμα
€97.10| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.2 × 6.7 × 4.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Mechanical Gaming Keyboard Low Profile RGB – AW510K – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBCH
Σε απόθεμα
€98.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD H810M H 1.0 DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MH810MH-00-G10
Σε απόθεμα
€99.00| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Tenkeyless Gaming Keyboard – AW420K – US – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBFM
Σε απόθεμα
€99.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 207 DIGITAL Black – 6″ LCD Screen – ATX PC Case (4 FANS) 2 x 140mm & 2 x 120mm PWM
SKU:
ZEG-G99.LAN207DX.00
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 10.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.5 × 28.4 × 53.1 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Edge 850W Black 80+ Gold, Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG0850G.B000.EU
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 2.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li O11 AIR MINI White PC Case ATX / M-ATX with 3 standard Fans (front 120mmx2, rear 120mmx1) Me
SKU:
ZEG-G99.O11AMW.00
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 10.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.5 × 37.8 × 50 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD KC600 Series SKC600/256G, 256GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SKC600/256G
Σε απόθεμα
€100.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 500 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 550 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR SP Line Interactive 800Va Schuko
SKU:
OKT-310184
Σε απόθεμα
€100.00| Βάρος | 6.493 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 480W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 800VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Μη Διαθέσιμο
RAZER Hammerhead V3 HyperSpeed – Wireless ANC Gaming Earbuds – 2.4Ghz & Bluetooth – 40 Hours- IPX4
SKU:
ZEG-RZ12-05610100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€100.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.1 × 10.1 × 4.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 8400F 4.2GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000001591
Σε απόθεμα
€100.12| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM5 |
Μη Διαθέσιμο
Dell Monitor E2423H 23.8″ FHD 1920×1080
SKU:
E2423H
Εκτός αποθέματος
Original price was: €117.20.€100.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €100.50.| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |