Διαθέσιμο
GIGABYTE Power Supply Ultra Durable 750W Fully Modular 80+Plus GOLD, PCIe Gen 5.0 graphics card Support
SKU:
OKT-28200-U75GB-1CEUR
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 3.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 150 x 140 x 86 |
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 750W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VZ249HG 24” FHD 1ms 120Hz IPS, VGA, HDMI, Adaptive-Sync, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0BV1-B01A71
Σε απόθεμα
€99.00| Βάρος | 4.76 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 75 x 75 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Keychron V6 Ultra (V6U-D3) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 100% US
SKU:
ZEG-V6U-D3
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.8 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron V6 Ultra (V6U-D4) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Banana Switch RGB 100% US
SKU:
ZEG-V6U-D4
Εκτός αποθέματος
€101.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.8 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V5 Ultra (V5U-D3) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 96% US
SKU:
ZEG-V5U-D3
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V5 Ultra (V5U-D1) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Red Switch RGB 96% US
SKU:
ZEG-V5U-D1
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V5 Ultra (V5U-D4) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Banana Switch RGB 96% US
SKU:
ZEG-V5U-D4
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron V6 Ultra (V6U-D1) QMK/VIA 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard Red Switch RGB 100% US
SKU:
ZEG-V6U-D1
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.8 × 14.9 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K5 Max (K5M-H1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch Hot-Swap 100% US
SKU:
ZEG-K5M-H1
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 42.4 × 2.4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Razer PRO CLICK V2 – Vertical Wireless Ergonomic Mouse – ChatGPT AI – Gaming – Long Battery
SKU:
ZEG-RZ01-05250100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€101.00| Βάρος | 0.43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.6 × 8.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Keychron K10 Max (K10M-H3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch HotSwap RGB 100% US Lay
SKU:
ZEG-K10M-H3
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 44.7 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-J4) QMK Wireless Mechanical Keyboard Banana Sw. Hot Swap RGB 80% US
SKU:
ZEG-K8M-J4
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 35.9 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |