Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-J1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch Hot-Swap 80% US Layout
SKU:
ZEG-K8M-J1
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 35.9 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K8 Max (K8M-J3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch Hot-Swap 80% US Lay
SKU:
ZEG-K8M-J3
Εκτός αποθέματος
€101.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 35.9 × 4.3 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K10 Max (K10M-H1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 100% US Layout
SKU:
ZEG-K10M-H1
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 44.7 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K5 Max (K5M-H3) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Brown Switch Hot-Swap 100% US
SKU:
ZEG-K5M-H3
Εκτός αποθέματος
€101.00| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 42.4 × 2.4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
ASRock CL27FFA IPS Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
CL27FFA
Εκτός αποθέματος
Original price was: €129.00.€102.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €102.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BVX900LI-GR Line Interactive 900VA
SKU:
OKT-BVX900LI-GR
Σε απόθεμα
€102.00| Βάρος | 7.485 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | RBC17 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 480W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 900VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Master 3s Graphite – Bluetooth
SKU:
OKT-910-007501
Σε απόθεμα
€102.00| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 8000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Anywhere 3s Graphite
SKU:
OKT-910-006929
Σε απόθεμα
€102.00| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Anywhere 3s Pale Grey
SKU:
OKT-910-006930
Σε απόθεμα
€102.00| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L24-4C 23,8” FHD IPS,HDMi, VGA, Speakers,3YearsW
SKU:
OKT-67DDKAC6EU
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X Chroma – RGB Wireless & Bluetooth – PC/PS5/Switch/Android Gaming Headset
SKU:
ZEG-RZ04-05220100-R3M1
Σε απόθεμα
€102.90| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 20.9 × 10.1 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K3 Max (K3M-H3) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Brown Switch Hot-Swap 75% US
SKU:
ZEG-K3M-H3
Εκτός αποθέματος
€103.30| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.6 × 30.6 × 2.2 cm |
| Brand | Keychron |