Διαθέσιμο
Lian Li Edge 850W White 80+ Gold, Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG0850G.W000.EU
Σε απόθεμα
€103.50| Βάρος | 2.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Samsung T45F IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 5ms GTG
SKU:
T45F
Εκτός αποθέματος
Original price was: €149.00.€103.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €103.90.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS25F2 24.5” FHD 1ms 200Hz IPS, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-GS25F2BM-1EUS
Σε απόθεμα
€104.00| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Διάσταση Οθόνης | 25” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS24F14A 23.8″ IPS, FHD, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-G24F14ABC-1EKR
Σε απόθεμα
€104.00| Βάρος | 4.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 75 x 75 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Keychron K1 Max (K1M-H1) ANSI 80% TKL Black Full Assembled Red Switch RGB Hot-Swap Wired Low Profile
SKU:
ZEG-K1M-H1
Σε απόθεμα
€104.10| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 34.6 × 2.4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME H610M-K D4 ARGB, 1700, DDR4, MATX
SKU:
OKT-90MB1HN0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€105.00| Βάρος | 0.92 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H610 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B550 EAGLE, AM4, ATX
SKU:
OKT-9MB55EG-00-G10
Σε απόθεμα
€105.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS ROG 330W Adapter AD330-00E
SKU:
OKT-90XB08XN-MPW010
Σε απόθεμα
€105.00| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GXP2130 v2 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 3 γραμμών Μαύρο
SKU:
GXP2130
Εκτός αποθέματος
€105.80| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Anywhere 3s Graphite For Business
SKU:
OKT-910-006958
Σε απόθεμα
€106.00| Βάρος | 0.16 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7003 VPN Router
SKU:
GSTR-0264
Σε απόθεμα
€106.20| Βάρος | 1.440 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Router |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 217 INF Black – Infinity Mirror – ATX PC Case (3 FANS Included) 2 x 170mm,1 x 140mm
SKU:
ZEG-G99.LAN217INFX.00
Σε απόθεμα
€106.40| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.7 × 32.6 × 54.7 cm |
| Brand | Lian Li |