Διαθέσιμο
Keychron K2 Max (K2M-J3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch (Hot-Swap) 75% Us Layout
SKU:
ZEG-K2M-J3
Σε απόθεμα
€108.70| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 31.7 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 X – RGB Gaming Mechanical Keyboard – Macro Keys – Green Clicky Switches
SKU:
ZEG-RZ03-04700100-R3M1
Σε απόθεμα
€108.70| Βάρος | 1.49 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.5 × 19.5 × 5.15 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 X – RGB Gaming Mechanical Keyboard – Macro Keys – Yellow Linear Switches
SKU:
ZEG-RZ03-04701800-R3M1
Εκτός αποθέματος
€108.70| Βάρος | 1.49 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.5 × 19.5 × 5.15 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Dell Monitor SE2422H 23.8” FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 12ms
SKU:
SE2422H1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €129.00.€109.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €109.00.| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Μη Διαθέσιμο
Samsung Odyssey G3 G30D VA HDR Monitor 24″ FHD 1920×1080 180Hz
SKU:
G30D
Εκτός αποθέματος
Original price was: €154.00.€109.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €109.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Case C301 GLASS V2 WHITE ATX Black USB 3.0
SKU:
OKT-GB-C301GW V2
Σε απόθεμα
€109.00| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 220 x 486 x 473 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | eATX ATX mATX miniITX |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Monitor SE2426HG 24” FHD IPS, DP, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BTTF
Σε απόθεμα
€109.00| Βάρος | 4.855 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Power Adapter 165W USB-C GaN with power cord EUR
SKU:
OKT-450-BFTT
Σε απόθεμα
€109.00| Βάρος | 0.33 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR32S22S8/8, DDR4 SODIMM, 3200MT/s, Single Rank, 8GB
SKU:
OKT-KVR32S22S8/8
Σε απόθεμα
€110.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL22 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR32N22S8/8, DDR4, 3200MT/s, Single Rank, 8GB
SKU:
OKT-KVR32N22S8/8
Σε απόθεμα
€110.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL22 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VY279HGR 27” FHD 1ms 120Hz IPS, HDMI, D-SUB, Adaptive-Sync, Eye Care Plues, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06D3-B02171
Σε απόθεμα
€108.00| Βάρος | 6.2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD EXT. One Touch with Password HDD 2TB, STKY2000401, USB3.0, 2.5”, SILVER
SKU:
OKT-STKY2000401
Σε απόθεμα
€110.00| Βάρος | 0.233 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |