Μη Διαθέσιμο
Lian Li SX 850P White – PLATINUM 850W – ATX 3.1 – 12V-2×6 – Japanese Capacitor – 10 Years Warranty
SKU:
ZEG-G9P.SX0850P.W000.EU
Εκτός αποθέματος
€110.20| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X Chroma – Phantom Green – RGB Wireless Gaming Headset – PC/PS5/Switch/iOS/Android
SKU:
ZEG-RZ04-05220300-R3M1
Σε απόθεμα
€110.30| Βάρος | 0.59 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.2 × 23.6 × 7.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 217 INF White – Infinity Mirror – ATX PC Case (3 FANS Included) 2 x 170mm,1 x 140mm
SKU:
ZEG-G99.LAN217INFW.00
Σε απόθεμα
€110.60| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.7 × 32.6 × 54.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432S20IB/8,FURY Impact DDR4 SODIMM, 3200MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF432S20IB/8
Σε απόθεμα
€111.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL20 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 SO-Dimm |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
Razer Hyperflux V2 Hard – Wireless Charging Puck – Gaming Mousepad – Anti-Slip Rubber Base
SKU:
ZEG-RZ81-04930100-B3M1
Σε απόθεμα
€111.30| Βάρος | 1.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 4 × 35.3 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 217 Black – Wood Accent – ATX PC Case (5 FANS) 2 x 170mm, 1 x 140mm & 2 x 120mm PWM
SKU:
ZEG-G99.LAN217X.00
Σε απόθεμα
€111.80| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.7 × 32.6 × 57.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB/8 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF432C16BB/8
Σε απόθεμα
€112.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K6 HE (K6H-J1) Shine-Through Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 65% US Layout
SKU:
ZEG-K6H-J1
Εκτός αποθέματος
€112.60| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31.7 × 10.8 × 3.7 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K2 HE (K2H-J1)Wireless Magnetic Hall Effect RGB Custom Keyboard 75% US Layout shine-through
SKU:
ZEG-K2H-J1
Σε απόθεμα
€112.60| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 31.7 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
ASUS CASE TUF Gaming GT302 ARGB MIDDLE ATX White
SKU:
OKT-90DC00I3-B19000
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 235 x 520 x 485 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | eATX ATX mATX miniITX BTF |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS CASE Prime AP202 MicroATX Black
SKU:
OKT-90DC00P0-B19000
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 441 x 236 x 460 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS CASE Prime AP202 MicroATX White
SKU:
OKT-90DC00P3-B19000
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 441 x 236 x 460 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |