Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case CFV235 Tempered Glass Middle ATX Black (1x240mm , 1x 120mm ARGB fans preinstalled)
SKU:
OKT-382DA40.0001
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 11.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 235 x 493 x 460 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case CFV235 Tempered Glass Middle ATX White (1x240mm , 1x 120mm ARGB fans preinstalled)
SKU:
OKT-382DA40.0002
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 11.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 235 x 493 x 460 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G515 TKL
SKU:
OKT-920-012872
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 1.22 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Wireless Signature Slim Solar+ K980 for Business
SKU:
OKT-920-013764
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision S24-4e 23.8” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-64B5KAT1EU
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 4.87 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7660 WiFi Mesh Network Access Point Wi‑Fi 6 Dual Band (2.4 & 5GHz)
SKU:
GSTR-0196
Σε απόθεμα
€113.20| Βάρος | 0.440 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Access Point |
Μη Διαθέσιμο
MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor 23.6″ FHD 1920×1080 180Hz
SKU:
MSI MAG 242C
Εκτός αποθέματος
Original price was: €123.00.€114.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €114.00.| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler GP-GIGABYTE GME 360, 360MM 3x 120mm
SKU:
OKT-8400-GM360-2CBR
Σε απόθεμα
€114.00| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 403 x 120 x 35mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Illuminated Wireless MxKeys S Graphite For Business
SKU:
OKT-920-010251
Σε απόθεμα
€115.00| Βάρος | 1.09 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860M D3HP DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MB86M3HP-00-G10
Σε απόθεμα
€116.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler AORUS WATERFORCE II 360 Liquid Cooler ARGB 3x 120mm
SKU:
OKT-WATERFORCE II 360
Σε απόθεμα
€116.00| Βάρος | 2.465 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 394 x 119 x 27mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Lian Li O11 Vision Compact White – White EATX(under 280mm)/ATX 2 top panels 360AIO Tower PC Case
SKU:
ZEG-G99.O11VPW.S0
Σε απόθεμα
€116.00| Βάρος | 14.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58 × 40 × 60.5 cm |
| Brand | Lian Li |