Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II Trinity 360 Black – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2T36B.00
Σε απόθεμα
€116.00| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Keychron K10 HE (K10H-J1) Shine-Through Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 100% US Layout
SKU:
ZEG-K10H-J1
Σε απόθεμα
€116.50| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 21 × 6.8 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K8 HE (K8H-F1) Special Wood Edition Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 80% US
SKU:
ZEG-K8H-F1
Σε απόθεμα
€116.50| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 35.9 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K4 HE (K4H-J1) Shine-Through Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 96% US Layout
SKU:
ZEG-K4H-J1
Σε απόθεμα
€116.50| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.6 × 37.3 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Kraken Kitty V2 Gengar Pokemon Ed. – RGB – USB 7.1 Gaming Headset – Purple Ears – PC / PS5 / SWITCH
SKU:
ZEG-RZ04-04730300-R3M1
Σε απόθεμα
€117.60| Βάρος | 0.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.2 × 26.4 × 10.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 Black – Wireless Gaming Headset – 70h Battery – 2.4GHz/BT/USB – PC/PS5/Switch
SKU:
ZEG-RZ04-05410100-R3M1
Σε απόθεμα
€117.90| Βάρος | 0.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.9 × 23.7 × 11.9 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Asus TUF Gaming VG246H1A IPS Gaming Monitor 23.8″ FHD 1920×1080
SKU:
VG246H1A
Εκτός αποθέματος
Original price was: €199.00.€118.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €118.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB2A/8 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 8GB, RGB
SKU:
OKT-KF432C16BB2A/8
Σε απόθεμα
€118.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO E2425HSM 23.8” FHD IPS, DP, VGA, HDMI, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-E2425HSM
Σε απόθεμα
€118.00| Βάρος | 6.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760M DS3H GEN5,DDR5,1700, MATX
SKU:
OKT-9MB76MS55-00-G10
Σε απόθεμα
€119.00| Βάρος | 1.79 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Xiaomi G27i IPS Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
G27i
Εκτός αποθέματος
Original price was: €199.00.€120.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €120.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | xiaomi |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VZ279HG 27” FHD 1ms 120Hz IPS, VGA, HDMI, Adaptive-Sync, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0BU1-B01A71
Σε απόθεμα
€118.00| Βάρος | 5.6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 75 x 75 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |