Διαθέσιμο
ASUS Monitor TUF Gaming VG249QE5A 24” Full HD 1ms 146Hz, HDMI, DisplayPort, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0BH0-B01171
Σε απόθεμα
€120.00| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 146Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Razer KRAKEN V4 – Wireless 7.1 RGB Gaming Headset – BT/2.4GHz/USB – Haptic Feedback – PC/PS5/PS4
SKU:
ZEG-RZ04-05170100-R3M1
Σε απόθεμα
€120.10| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.8 × 23.6 × 9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Grandstream GXP2140 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 4 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0014
Σε απόθεμα
€120.60| Βάρος | 1.000 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 PRO Black – Wireless Gaming Mouse – 54g – 8K Polling Rate – 35K DPI – 95h Battery
SKU:
ZEG-RZ01-05120100-R3G1
Σε απόθεμα
€121.10| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.7 × 5.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mx Keys S Space Grey For Mac
SKU:
OKT-920-011637
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 1.145 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK950
SKU:
OKT-920-012490
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 1.11 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mx Keys Mini Graphite
SKU:
OKT-920-010498
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 0.79 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mx Keys Mini Grey
SKU:
OKT-920-010499
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 0.79 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mx Keys Mini Rose
SKU:
OKT-920-010500
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 0.785 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Illuminated Wireless MxKeys S Graphite
SKU:
OKT-920-011587
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Illuminated Wireless MxKeys S Pale Grey
SKU:
OKT-920-011588
Σε απόθεμα
€122.00| Βάρος | 1.245 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 5700 3.7GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM4 Tray
SKU:
100-100001980
Σε απόθεμα
€122.30| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM4 |