Μη Διαθέσιμο
Lian Li SX 1000P Black – PLATINUM 1000W – ATX 3.1 – 12V-2×6 – Japanese Capacitor – 10 Years Warranty
SKU:
ZEG-G9P.SX1000P.B000.EU
Εκτός αποθέματος
€122.60| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GS27FC VA HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS27FC
Εκτός αποθέματος
Original price was: €149.00.€123.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €123.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX950ΜI Line Interactive 950VA
SKU:
OKT-BX950MI
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 7.245 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | IEC |
| Μπαταρία | RBC17 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 520W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 950VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX950ΜI-GR Line Interactive 950VA
SKU:
OKT-BX950MI-GR
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 7.23 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | RBC17 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 525W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 950VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO E2725HM 27” FHD IPS, DP, VGA, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-E2725HM
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 7.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Ergo S Trackball
SKU:
OKT-910-007260
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 0.36 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 512-2048 dpi |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Wireless Signature Slim Solar+ K980 for Business
SKU:
OKT-920-013779
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 0.94 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Vertical Ergonomic Mouse
SKU:
OKT-910-005448
Σε απόθεμα
€123.00| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 4 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7811 Enterprise L3 Switch με 8 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0275
Σε απόθεμα
€123.15| Βάρος | 2.180 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO MINI ANALOG – 60% Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04990100-R3M1
Σε απόθεμα
€123.90| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31.6 × 4.4 × 15.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
MICROSOFT Windows Home 11, 64bit, Greek, DSP
SKU:
KW9-00639
Σε απόθεμα
€124.00| Λειτουργικό | Windows 11 |
|---|
Διαθέσιμο