Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Keychron K6 HE (K6H-F1) Special Wood Edition Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 65% US
SKU:
ZEG-K6H-F1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31.9 × 10.8 × 3.8 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Lian Li SP850 V2 Gold Black – 850W SFX PSU – 12V-2×6 – Low Noise – 80 Plus Gold – ATX 3.1 – PCIe 5
SKU:
ZEG-G9P.SP0850G.B000.EU
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Xtender (Black) mirror black window w/o GPU vertical mount – Mid Tower Case w. A-RGB Fans
SKU:
ZEG-ACPCC00018A
Εκτός αποθέματος
€124.20| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 62.4 × 32.7 × 63.7 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Keychron K10 HE (K10H-F1) Special Wood Edition Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 100% US
SKU:
ZEG-K10H-F1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 21 × 6.8 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K10 HE (K10H-Q1) Special Wood Edition White Wireless Magnetic Hall Effect RGB 100% US
SKU:
ZEG-K10H-Q1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 21 × 6.8 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K4 HE (K4H-Q1) Special Wood Edition White Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 96% US
SKU:
ZEG-K4H-Q1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.6 × 37.7 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K4 HE (K4H-F1) Special Wood Edition Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 96% US
SKU:
ZEG-K4H-F1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.6 × 37.7 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K2 HE (K2H-F1) Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 75% US Lay. Special Wood Edition
SKU:
ZEG-K2H-F1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 32.1 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K2 HE (K2H-Q1) Wireless Magnetic Hall Effect RGB Keyboard 75% US Special Edition Wood White
SKU:
ZEG-K2H-Q1
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 32.1 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL III Black PC Case E-ATX / ATX / M-ATX / mini-ITX
SKU:
ZEG-G99.LAN3X.00
Σε απόθεμα
€124.20| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.1 × 31.6 × 65 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Razer KIYO PRO – Adaptive Sensor – 1080p 60fps – HDR – WIDE-ANGLE LENS – FHD Usb Camera
SKU:
ZEG-RZ19-03640100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€124.20| Βάρος | 0.36 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.1 × 7.5 × 13 cm |
| Brand | Razer |