Μη Διαθέσιμο
Razer TARTARUS PRO ANALOG – 32 Keys Optical Gaming Keypad
SKU:
ZEG-RZ07-03110100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€124.20| Βάρος | 0.76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 23.5 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Dell S2421HN IPS Monitor 23.8″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
S2421HN
Εκτός αποθέματος
Original price was: €149.00.€125.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €125.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | BenQ |
| Μέγεθος Οθόνης | 31.5″ |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B760M-A D4-CSM, 1700, DDR4, MATX
SKU:
OKT-90MB1D00-M1EAYC
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case OMNY X Middle ATX Black (4x160mm ARGB fans preinstalled)
SKU:
OKT-382WA30.0001
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 15.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 300 x 520 x 470 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD A400 2.5” 480GB SATAIII 7mm
SKU:
OKT-SA400S37/480G
Σε απόθεμα
€125.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 450 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 500 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 480GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 NV3 SNV3S/500G, 500GB, NVMe, PCIe 4.0
SKU:
OKT-SNV3S/500G
Σε απόθεμα
€125.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 3000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 5000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 500GB |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B650M D3HP, AM5 , MATX
SKU:
OKT-9MB65MDHP-00-G10
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 2.05 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B650 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Power Supply 850W Ultra Durable Fully Modular 80+Plus GOLD Main Japanese capacitors
SKU:
OKT-28200-U85GB-1CEUR
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 2.746 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 150 x 140 x 86 |
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 850W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BVX1200LI-GR Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-BVX1200LI-GR
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 9.24 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC175 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 650W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 PLAYSTATION – Wireless Gaming Headset – 48h Battery – 2.4GHz/BT/USB – PC/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-05410300-R3G1
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 0.77 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.9 × 23.7 × 11.9 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li SP850 V2 Gold White – 850W SFX PSU – 12V-2×6 – Low Noise – 80 Plus Gold – ATX 3.1 – PCIe 5
SKU:
ZEG-G9P.SP0850G.W000.EU
Εκτός αποθέματος
€125.10| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li SX 1000P White – PLATINUM 1000W – ATX 3.1 – 12V-2×6 – Japanese Capacitor – 10 Years Warranty
SKU:
ZEG-G9P.SX1000P.W000.EU
Εκτός αποθέματος
€125.90| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |