Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C17BB2A/8 FURY Beast RGB Black XMP, 3600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF436C17BB2A/8
Σε απόθεμα
€126.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD 480GB 2,5” SATA III
SKU:
OKT-GP-GSTFS31480GNTD
Σε απόθεμα
€126.00| Βάρος | 0.119 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 480 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 550 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 480GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mx Keys Mini Graphite For Business
SKU:
OKT-920-010608
Σε απόθεμα
€126.00| Βάρος | 0.69 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD BASIC 2TB STJL2000400, USB 3.0, 2.5”
SKU:
OKT-STJL2000400
Σε απόθεμα
€126.00| Βάρος | 0.233 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Διαθέσιμο
Insta360 Connect TV Mount
SKU:
ZEG-CINSBABC
Σε απόθεμα
€126.10| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58 × 24 × 5.3 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Razer Kishi V3 PRO USB-C Controller – iPhone – Android – iPad – PC – Haptics – Dual Back Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05460100-R3M1
Σε απόθεμα
€126.70| Βάρος | 0.68 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27.3 × 8.2 × 14.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Wireless Tri-Mode Gaming Mouse – AW720M – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBDN
Σε απόθεμα
€127.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
HAVN BF 360 White without fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-01
Σε απόθεμα
€127.60| Βάρος | 15.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
HAVN BF 360 Black without fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-02
Σε απόθεμα
€127.60| Βάρος | 15.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Sapphire Pulse B850M Wifi Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
52123-04-40G
Σε απόθεμα
€127.90| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Sapphire |
Διαθέσιμο
MSI PRO MP273A IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
PRO MP273A
Σε απόθεμα
Original price was: €198.00.€128.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €128.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor Eye Care VA24DQFS 23.8” IPS 1920×1080 1ms 100Hz, HDMI, DisplayPort, VGA, Speakers, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0540-B01371
Σε απόθεμα
€125.00| Βάρος | 7.6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |