ASUS ROG 330W Adapter AD330-00E
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
Game Changer. Series RTX 50.
AMD Ryzen™ 9000 Series.
Intel® Core™ Ultra.
Πληροφορίες
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Brand |
ASUS |
| Εγγύηση Μήνες |
12 |
Επιπρόσθετα
DC PLUG 6.0MM, 20.0V / 16.5A, 330W
Related Products
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
AMD |
| CPU Model |
Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
| Τύπος RAM |
DDR4 |
| Μνήμη RAM |
32GB |
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
| GPU Brand |
AMD |
| GPU Model |
RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό |
650W 80 Plus Bronze |
| Case |
Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
| Praxi Deals |
Praxi Deals |
Vengeance Maverick-V4 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
| CPU Model |
Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
DDR4 |
32GB |
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
| GPU Brand |
| GPU Model |
RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό |
650W 80 Plus Bronze |
| Case |
Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
Vengeance Maverick-V7 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
AMD A620 |
Ryzen 7 8700F |
DDR5 |
1 TB |
650W 80 Plus Bronze |
Vengeance Resistance-V9 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Athlon 3000G |
8GB |
240 GB |
Radeon Vega Graphics |
500W 80 Plus Bronze |
1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
16GB |
650W 80 Plus Bronze |
Gaming Gear
Razer Kraken X Lite Over Ear Gaming Headset (3.5mm)
Razer Ornata V3 Χ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό – GR Layout
Razer Basilisk V3 RGB Ergonomic Fps Gaming Ποντίκι 26000 DPI
Razer Kiyo Web Camera Full HD 1080p με Autofocus
Razer BlackShark V2 X Over Ear Gaming Headset (3.5mm) Πράσινο