Προβάλλονται όλα - 10 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Κατασκευαστής
Konica Minolta Bizhub C4751i
SKU:
Minolta Bizhub C4751i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub C4051i
SKU:
Minolta Bizhub C4051i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 4751i
SKU:
Minolta Bizhub 4751i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 5021i
SKU:
Minolta Bizhub 5021i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 19.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49.5 × 49.5 × 51.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Konica Minolta Bizhub 4221i
SKU:
Minolta Bizhub 4221i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 16.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.7 × 46.1 × 44.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Konica Minolta Bizhub 4051i
SKU:
Minolta Bizhub 4051i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 16.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.7 × 46.1 × 44.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS MF463dw II
SKU:
MF463dw
Σε απόθεμα
€383.00| Βάρος | 16.3 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Εκτυπωτής |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33,6-40 σελ. / λεπτό |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS MF 752 Cdw II
SKU:
MF 752 Cdw II
Σε απόθεμα
€390.00| Βάρος | 16.3 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-33 |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Brand | Canon |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3321i Έγχρωμο Laser Φωτοτυπικό με Αυτόματο Τροφοδότη Φύλλων (ADF) και Σάρωση Διπλής Όψης
SKU:
C3321i
Σε απόθεμα
€1,448.00| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3351i
SKU:
A93E021
Σε απόθεμα
€2,250.00| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |