Βλέπετε 145–156 από 512 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Κατασκευαστής
Καρτα Γραφικών
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD H810M H 1.0 DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MH810MH-00-G10
Σε απόθεμα
€99.00| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 207 DIGITAL Black – 6″ LCD Screen – ATX PC Case (4 FANS) 2 x 140mm & 2 x 120mm PWM
SKU:
ZEG-G99.LAN207DX.00
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 10.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.5 × 28.4 × 53.1 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Edge 850W Black 80+ Gold, Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG0850G.B000.EU
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 2.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li O11 AIR MINI White PC Case ATX / M-ATX with 3 standard Fans (front 120mmx2, rear 120mmx1) Me
SKU:
ZEG-G99.O11AMW.00
Σε απόθεμα
€99.40| Βάρος | 10.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.5 × 37.8 × 50 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD KC600 Series SKC600/256G, 256GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SKC600/256G
Σε απόθεμα
€100.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 500 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 550 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 8400F 4.2GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000001591
Σε απόθεμα
€100.12| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM5 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Power Supply Ultra Durable 750W Fully Modular 80+Plus GOLD, PCIe Gen 5.0 graphics card Support
SKU:
OKT-28200-U75GB-1CEUR
Σε απόθεμα
€101.00| Βάρος | 3.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 150 x 140 x 86 |
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 750W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Lian Li Edge 850W White 80+ Gold, Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG0850G.W000.EU
Σε απόθεμα
€103.50| Βάρος | 2.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760M GAMING DDR4, 1700, MATX
SKU:
OKT-B760M GAMING DDR4
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 0.83 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME H610M-K D4 ARGB, 1700, DDR4, MATX
SKU:
OKT-90MB1HN0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€105.00| Βάρος | 0.92 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H610 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B550 EAGLE, AM4, ATX
SKU:
OKT-9MB55EG-00-G10
Σε απόθεμα
€105.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 217 INF Black – Infinity Mirror – ATX PC Case (3 FANS Included) 2 x 170mm,1 x 140mm
SKU:
ZEG-G99.LAN217INFX.00
Σε απόθεμα
€106.40| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.7 × 32.6 × 54.7 cm |
| Brand | Lian Li |