Προβάλλονται όλα - 10 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Server CPU
Server GPU
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T160/XEON 6315P (4C/4T)/16GB/2TB HDD SATA/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874388
Σε απόθεμα
€1,748.00| Βάρος | 11.68 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P (2.80GHz) |
Διαθέσιμο
LENOVO Server ThinkSystem ST50 V3/Intel Xeon 6315P/16GB/2x480GB/PSU 500W/3Y NBD
SKU:
OKT-7DF31001EA
Σε απόθεμα
€1,780.00| Βάρος | 9.4 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P 4C 55W 2.8GHz |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T160/XEON 6315P (4C/4T)/16GB/480GB SSD/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874636-7
Σε απόθεμα
€2,002.00| Βάρος | 11.68 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P (2.80GHz) |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T360/Xeon 6315P (4C/4T)/16GB/480GB SSD/H355/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874936--9
Σε απόθεμα
€2,329.00| Βάρος | 28.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P (up to 5.20GHz) |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge R360 1U/Xeon 6353P (8C/16T)/32GB/1x480GB SSD RI/H755/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874212-3
Σε απόθεμα
€3,515.00| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | N/A |
| Server CPU | Intel Xeon 6353P (up to 5.40GHz) |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T360/Xeon 6333P (6C/12T)/32GB/2x480GB SSD/H755/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1022875268--70
Σε απόθεμα
€3,790.00| Βάρος | 28.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6333P (up to 4.60GHz) |
Διαθέσιμο
LENOVO Server ThinkSystem SR645 V3 1U/AMD EPYC 9115/32GB/2x750W/940-8i/3Y NBD
SKU:
OKT-7D9C1000EA
Σε απόθεμα
€4,950.00| Βάρος | 12.3 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 – 6400 MT/s |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Server CPU | AMD EPYC 9115 |
| Server GPU | On Board Graphics |
Διαθέσιμο
DELL SERVER PE R760xs 16×2.5″ 4514Y/32GB/960G/H755
SKU:
OKT-1032790534-5
Σε απόθεμα
€6,904.00| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 – 6400 MT/s |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Server CPU | Intel Xeon Silver 4514Y 2.0G (2.00GHz) |
| Server GPU | N/A |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge R570 2U 12×3.5”/Xeon 6 6511P 2.3G (16C/32T)/32GB/2x960GB SATA RI SSD/H965i 8GB/2 PSU/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1030502914-5
Σε απόθεμα
€7,916.00| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Server GPU | N/A |
| Server CPU | Intel Xeon 6 Performance 6511P 2.3G |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 6400 MT/s |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge R570 2U 12×3.5”/Xeon 6 6511P 2.3G (16C/32T)/64GB/480GB SATA MU SSD/H965i 8GB/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1031887021
Σε απόθεμα
€9,169.00| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Server GPU | N/A |
| Server CPU | Intel Xeon 6 Performance 6511P 2.3G |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 6400 MT/s |