DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 7 255U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
Κωδικός προϊόντος: OKT-1026682110
1,443.55 + Φ.Π.Α.
20 Άτομα παρακολουθούν αυτό το προϊόν τώρα!
Game Changer. Series RTX 50.
AMD Ryzen™ 9000 Series.
Intel® Core™ Ultra.
Προδιαγραφές
Πληροφορίες
Βάρος 2.84 κ.
Εγγύηση Μήνες
36
GPU Model
HD Graphics
Brand
DELL
Λειτουργικό
Windows 11 Pro GR
Χωρ. Δίσκου
1TB M.2 SSD
Τύπος RAM
DDR5
Μνήμη RAM
16GB
Οικογένεια Επεξεργαστή
Core Ultra 7
Επιπρόσθετα
16", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, 16GB, DDR5,5600 MT/s, Wi-Fi 6E (AX211) 2x2, Bluetooth 5.3 Wireless Card, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, 1x Thunderbolt 4 with Display Port 2.1/USB Type-C/USB4/Power Delivery 3.1, Greek backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader