- Το προϊόν Roller laminator FM360 έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Μη Διαθέσιμο
Vengeance X6 Be Quiet Edition Ryzen 5 5600X/ 32GB/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01LVX81TB32
Εκτός αποθέματος
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet Pure Base 500 FX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom CoolerMaster Edition-V15 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENOCM4060V72TB1S
Σε απόθεμα
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator-V2 Corsair Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133DOMCORV2
Σε απόθεμα
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 3000D RGB Airflow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V18 Asus Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 512TB SSD /RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800V18
Σε απόθεμα
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V8 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV8
Σε απόθεμα
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Integrated Intel Graphics /Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-21SQ0039GM
Σε απόθεμα
€1,452.00| Βάρος | 2.395 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-OLED-RJ027W 16” 3K (2880 x 1800) 120Hz/Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Matte Gray
SKU:
OKT-90NB1511-M00360
Σε απόθεμα
€1,456.00| Βάρος | 2.553 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| GPU Model | Intel ArcTM Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop V16 V3607VM-RP030WS 16” 1920×1200 144Hz Core 7 240H/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/ NVIDIA GeForce RTX 5060/ Win 11 Home/2Y/Matte Black/With Backpak
SKU:
OKT-90NB16K1-M001W0
Σε απόθεμα
€1,461.00| Βάρος | 5.47 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL009W 16” 1920×1200 WUXGA 144Hz R7-170/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Home/2Y/Mecha Gray
SKU:
OKT-90NR0QF3-M00CK0
Σε απόθεμα
€1,465.00| Βάρος | 6.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
DELL 16 Plus DB16250 16” FHD+Touch/Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030455046
Σε απόθεμα
€1,466.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V4 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,650.00.€1,469.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,469.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Knight-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDKNIV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,599.00.€1,469.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,469.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |