Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L16 G2 16” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21SA001FGM
Σε απόθεμα
€1,489.00| Βάρος | 2.35 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 Plus PB16250 16” FHD+/Ultra 5 236V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum silver
SKU:
OKT-1017365839
Σε απόθεμα
€1,494.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 Pro 16APH8 16” 2.5K IPS/R7-7840HS/16GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Home/2Y CAR/Arctic Grey
SKU:
OKT-83AR001LGM
Σε απόθεμα
€1,498.00| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14ASP10 14.5” 3K OLED/AMD Ryzen AI 9 365/32GB/1TB SSD/AMD Radeon 880M Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Tidal Teal
SKU:
OKT-83LX0003GM
Σε απόθεμα
€1,498.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Observatory-X Intel i5-12400F/ 16GB/ 480GB SSD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00BSXVEN3060
Εκτός αποθέματος
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Immortal-V5 Corsair Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TYmV44060
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 4000D |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q7 MSI Edition Ryzen 5-5700/ 32GB/ 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS + MSI 25″ G255F IPS Full HD 180Hz
SKU:
GD-01GHOXXQ7
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q8 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ8
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V8 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV8
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V6 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV6
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V79 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI G2412F
SKU:
GD-133VENGOTHV79
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V25 MSI Edition Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /Intel ARC B570 10GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV25
Σε απόθεμα
€1,499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | INTEL |
| GPU Model | B570 10GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |