Το προϊόν “Vengeance Keystone-X5 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3133–3144 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X10 Intel i5-13400F/ 32GB/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,899.00
SKU:
GD-00STORM4060Ti2TB32
Διαθέσιμο
Vengeance Knight-M1 Asus Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN Ultrawide 34″
Σε απόθεμα
€1,899.00
SKU:
GD-021KNIGHTM1ASUSBN
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V19 Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHOSTOPSV19
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Keystone-X5 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENKEYSTONEVX5
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V98 Ryzen 7-9800X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVV98
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W98 Ryzen 7-9800X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVW98
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Prime-V4 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,899.00
SKU:
GD-VENGAMPRV4
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GT Asus Edition Intel i5-13400F/ 16GB / 480GB SSD /RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,900.00
SKU:
GD-VENASUSGT3060
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Space V61 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 512GB SSD + 2TB HDD/ RTX 4060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,900.00
SKU:
GD-spaceV41B04060ti16
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-G75 MSI Edition i7-13700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD +2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,900.00
SKU:
GD-01GHOL2X169ΝG75
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X89 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 1TB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,900.00
SKU:
GD-01GUARDIANX3-1