Το προϊόν “Vengeance Reborn-V6 ΝZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3145–3156 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UHI-TU127W 16” 1920×1200 WUXGA 144Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
Σε απόθεμα
€1,916.00
SKU:
OKT-90NR0KS1-M00D20
Διαθέσιμο
MSI Laptop Crosshair A16 HX D8WFKG 16” 2560×1600 IPS 240Hz/R9-8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Cosmos Gray
Σε απόθεμα
€1,922.00
SKU:
OKT-9S7-15PL21-027
Διαθέσιμο
Vengeance Immortal-V5 Corsair Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″ FHD 1920×1080
Σε απόθεμα
€1,925.00
SKU:
GD-021TYmV44060BUND
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V7 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHYPEV7
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Titan-V6 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
Σε απόθεμα
€1,929.00
SKU:
GD-VENSTLTHVGMTITV8RZ
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-X47 Razer Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-OBLIVNX9NEW47TBTI
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Core-V2 Ryzen 7-9700X/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,949.00
SKU:
GD-VENGAMCRV2
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Arrow-V6 Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,949.00
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNARRW6
Διαθέσιμο
Vengeance ROG Helios Asus Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,950.00
SKU:
GD-0992ROG4060
Διαθέσιμο
MSI Laptop Katana 15 HX B14WGK15.6” 2560×1440 IPS 165Hz/i7-14650HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/2Y/Black
Σε απόθεμα
€1,958.00
SKU:
OKT-9S7-1587C1-095
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V6 ΝZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBV6
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V6 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHYPEV6
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |