Διαθέσιμο
Vengeance ROG V1 Helios Asus Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0992ROG4070
Σε απόθεμα
€2,400.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS ROG Strix Helios |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS/Ultra9-285/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
SKU:
OKT-13AT0017MG
Σε απόθεμα
€2,401.00| Βάρος | 10.3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 285 |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA |
Διαθέσιμο
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3” QHD+ Touch/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1026628350
Σε απόθεμα
€2,402.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16IAX10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F3002MGM
Σε απόθεμα
€2,405.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s 2-in-1 G1 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21R3002AGM
Σε απόθεμα
€2,407.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 2.8K OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83L0000WGM
Σε απόθεμα
€2,407.00| Βάρος | 3.78 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB SSD/RTX PRO 1000/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
SKU:
OKT-1024786409
Σε απόθεμα
€2,427.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/64GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QC00BQGM
Σε απόθεμα
€2,428.00| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WM-OLED-RJ040X 16” 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB15L1-M006T0
Σε απόθεμα
€2,441.00| Βάρος | 6.519 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe 4.0 NVME |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS Touch/Ultra7-265/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
SKU:
OKT-13AV0010MG
Σε απόθεμα
€2,456.00| Βάρος | 10.3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 265 |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max Tower T2 FCT2250/U7 265K/32GB/1TB SSD/HD Graphics/DVD-RW/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1024536622
Σε απόθεμα
€2,483.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Flame-V57 Edition Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNCRVAFLM57
Σε απόθεμα
Original price was: €2,489.00.€2,189.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,189.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |