Βλέπετε 157–168 από 186 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Κατασκευαστής
Διάσταση Οθόνης
Ανάλυση Οθόνης
Refresh Rate
Διαθέσιμο
DELL Monitor PLUS S3225QC 32″ 4K QD-OLED,USB-C,HDMI,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BRVT
Σε απόθεμα
€711.00| Βάρος | 14.31 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 31.6” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725DF 27” QHD 360Hz QD-OLED, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable, AMD FreeSync, 3YearsW
SKU:
OKT-AW2725DF
Σε απόθεμα
€731.00| Βάρος | 10.015 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA329CRV Professional 32” 3840×2160 5ms IPS, USB-C x 1, DisplayPort 1.4 x2, HDMI (2.0) x2, Height Adjustable, Adaptive-Sync, USB-C PD 96W, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM02C0-B01K70
Σε απόθεμα
€732.00| Βάρος | 14.2 κ. |
|---|---|
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P34w-20 34.14” IPS WQHD, HDMi, Display Port,Ethernet,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-63F2RAT3EU
Σε απόθεμα
€734.00| Βάρος | 14.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725Q 27″ 4K QD-OLED,USB-C,HDMI,DP,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BQWV
Σε απόθεμα
€764.00| Βάρος | 10.015 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW3425DW 34″ Curved QD-OLED 240Hz,USB-C,HDMI,DP,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BRTW
Σε απόθεμα
€774.00| Βάρος | 14.845 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34.2″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R45w-30 Gaming 44.5” DUAL QHD VA Curved, HDMi, Display Port, USB-C,RJ45,AMD FreeSync Premium Pro, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67B1GAC3EU
Σε απόθεμα
€804.00| Βάρος | 16.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 44” |
| Ανάλυση Οθόνης | 5120 x 1440 (Dual QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 170Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO32U 31,5”’ UHD 0,03ms 165Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-MO32U
Σε απόθεμα
€813.00| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αντίθεση | 1200:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P34WD-40 34” IPS WQHD,HDMi,Display Port,Ethernet,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-64ADGAT1EU
Σε απόθεμα
€830.00| Βάρος | 16.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 2000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO27U2 27”’ UHD 0,03ms 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-MO27U2
Σε απόθεμα
€841.00| Βάρος | 7.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO32U 31.5”’ UHD 0,03ms 165Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-AORUS FO32U EK1
Σε απόθεμα
€855.00| Βάρος | 13.15 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ROG STRIX XG49VQ 49” 3840×1080 144Hz, HDMI, DisplayPort, FreeSync 2 HDR, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM04H0-B01170
Σε απόθεμα
€857.00| Βάρος | 20.9 κ. |
|---|---|
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 49” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840×1080 |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |