Βλέπετε 25–36 από 186 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Κατασκευαστής
Διάσταση Οθόνης
Ανάλυση Οθόνης
Refresh Rate
Μη Διαθέσιμο
Samsung Odyssey G3 G30D VA HDR Monitor 24″ FHD 1920×1080 180Hz
SKU:
G30D
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor SE2426HG 24” FHD IPS, DP, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BTTF
Σε απόθεμα
€109.00| Βάρος | 4.855 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VY279HGR 27” FHD 1ms 120Hz IPS, HDMI, D-SUB, Adaptive-Sync, Eye Care Plues, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06D3-B02171
Σε απόθεμα
€110.00| Βάρος | 6.2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision S24-4e 23.8” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-64B5KAT1EU
Σε απόθεμα
€113.00| Βάρος | 4.87 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Μη Διαθέσιμο
MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor 23.6″ FHD 1920×1080 180Hz
SKU:
MSI MAG 242C
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
Μη Διαθέσιμο
Asus TUF Gaming VG246H1A IPS Gaming Monitor 23.8″ FHD 1920×1080
SKU:
VG246H1A
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO E2425HSM 23.8” FHD IPS, DP, VGA, HDMI, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-E2425HSM
Σε απόθεμα
€118.00| Βάρος | 6.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Xiaomi G27i IPS Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
G27i
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | xiaomi |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VZ279HG 27” FHD 1ms 120Hz IPS, VGA, HDMI, Adaptive-Sync, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0BU1-B01A71
Σε απόθεμα
€120.00| Βάρος | 5.6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 75 x 75 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor TUF Gaming VG249QE5A 24” Full HD 1ms 146Hz, HDMI, DisplayPort, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0BH0-B01171
Σε απόθεμα
€120.00| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 146Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Gigabyte GS25F2 IPS HDR Gaming Monitor 25″ FHD 1920×1080 200Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS25F2-1
Σε απόθεμα
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GS27FC VA HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS27FC
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |