DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 7 255U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
Game Changer. Series RTX 50.
AMD Ryzen™ 9000 Series.
Intel® Core™ Ultra.
Προδιαγραφές
Πληροφορίες
| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες |
36 |
| GPU Model |
HD Graphics |
| Brand |
DELL |
| Λειτουργικό |
Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου |
1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM |
DDR5 |
| Μνήμη RAM |
16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή |
Core Ultra 7 |
Επιπρόσθετα
16", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, 16GB, DDR5,5600 MT/s, Wi-Fi 6E (AX211) 2x2, Bluetooth 5.3 Wireless Card, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, 1x Thunderbolt 4 with Display Port 2.1/USB Type-C/USB4/Power Delivery 3.1, Greek backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader
Related Products
Vengeance Maverick-V4 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
AMD |
| CPU Model |
Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
DDR4 |
32GB |
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
| GPU Brand |
AMD |
| GPU Model |
RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό |
650W 80 Plus Bronze |
| Case |
Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
| Praxi Deals |
Praxi Deals |
Vengeance Resistance-V9 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
| CPU Model |
Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
DDR4 |
8GB |
240 GB |
| GPU Brand |
Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό |
500W 80 Plus Bronze |
| Case |
1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
Vengeance Maverick-V7 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
AMD A620 |
Ryzen 7 8700F |
DDR5 |
32GB |
1 TB |
RX 9060 8GB |
650W 80 Plus Bronze |
Gamemax Infinity Mini |
Ryzen 7 5700 |
512 GB |
650W 80 Plus Bronze |
16GB |
650W 80 Plus Bronze |