Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO27Q28GR OLED 27″ WOLED, QHD, HDMI, DP, USB Type-C, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-27Q28GRBK-1EKR
Σε απόθεμα
€648.00| Βάρος | 8.75 κ. |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Φωτεινότητα | 335 |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
Μη Διαθέσιμο
Zotac GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 Twin Edge Κάρτα Γραφικών
SKU:
ZT-B50700E-10P
Εκτός αποθέματος
€648.40| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 12GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | Zotac |
Διαθέσιμο
Aerocool Bolt Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD / Radeon RX 550 4GB Gaming PC
SKU:
GD-033
Σε απόθεμα
Original price was: €749.00.€649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Unity-V5 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIV4-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,150.00.€649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Edge-V6 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + Dahua 22” LM22-A200
SKU:
GD-133EDGEV6
Σε απόθεμα
Original price was: €776.00.€649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €649.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Makki A72 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-W4 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + Dahua LM22-B200S VA Monitor 21.45″ FHD 1920×1080
SKU:
GD-GHOSTOPSW4
Σε απόθεμα
Original price was: €749.00.€629.53Η τρέχουσα τιμή είναι: €629.53.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-X35 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKX35
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT1000IC LCD 1000VA Line Interactive
SKU:
OKT-SMT1000IC
Σε απόθεμα
€657.00| Βάρος | 23.775 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC6 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Vengeance Terminator-V47 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 8GB DDR5/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-01TERMIAIV47XI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €825.00.€659.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €659.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-S65 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC + MSI PRO MP2412
SKU:
GD-VENMVRICKS65
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€659.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €659.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 5-225/16GB/512GB/Intel Graphics/DVD±RW/FREE DOS/5Y NBD/Raven Black
SKU:
OKT-13DM003BMG
Σε απόθεμα
€732.00| Βάρος | 6.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | FreeDOS |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i5-1334U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1030456100-103
Σε απόθεμα
€664.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |