Το προϊόν “Vengeance Reborn-V4 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3037–3048 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Space V42 Intel i7-13700F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,700.00
SKU:
GD-spaceV42564B04060
Διαθέσιμο
Vengeance Space V43 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD + 2TB HDD / RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,700.00
SKU:
GD-spaceV43590B04060
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-R2 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,700.00
SKU:
GD-01GHOXU24070R277
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vanguard H57 (Ryzen 5-9600X/32GB DDR5/1TB SSD/RTX 5070 12GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
Εκτός αποθέματος
€1,710.00
SKU:
5214003298363
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Katana 15 HX B14WFK 15,6” 2560×1440 IPS 165Hz/i7-14650HX/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Black
Σε απόθεμα
€1,713.00
SKU:
OKT-9S7-1587C1-1008
Διαθέσιμο
MSI Laptop Katana 17 HX B14WEK 17.3” IPS 2560×1440 240Hz/i7-14650HX/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Black
Σε απόθεμα
€1,713.00
SKU:
OKT-9S7-17L791-296
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
Σε απόθεμα
€1,729.00
SKU:
OKT-21S6001QGM
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus DB14250 14” 2.5K/Ultra 9 288V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
Σε απόθεμα
€1,732.00
SKU:
OKT-1030454774
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C300i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner) (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€1,736.00
SKU:
praxi-AA
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V4 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBV4
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V57 MSI Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRV57
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L16 G2 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
Σε απόθεμα
€1,740.00
SKU:
OKT-21SA001JGM